مایکل فاسبندر از دلایل ضعیف بودن ویدیو Assassin’s Creed و راه‌های بهتر انجام گرفتن آن می‌گوید

شنبه 22 مهر 1396 02:32 ق.ظ

 

مایکل فاسبندر از دلایل ضعیف بودن ویدیو Assassin's Creed و راه‌های بهتر انجام گرفتن آن می‌گوید • عسل فردا

 • مایکل فاسبندر از دلایل ضعیف بودن ویدیو Assassin's Creed و راه‌های بهتر انجام گرفتن آن می‌گوید • عسل فردا

  مایکل فاسبندر از دلایل ضعیف بودن ویدیو Assassin’s Creed و راه‌های بهتر انجام گرفتن آن می‌گوید

  3643514914788904833 4 - مایکل فاسبندر از دلایل ضعیف بودن ویدیو Assassin's Creed و راه‌های بهتر انجام گرفتن آن می‌گوید

  ویدیو سینمایی Assassin’s Creed با بودجه‌ای قابل توجه و هنرنمایی گیمگر مشهوری نظیر “مایکل فاسبندر” امیدهای زیادی را ایجاد کـــرده بود تا طلسم ویدیو‌های ناموفقِ اقتباس انجام گرفته از گیم‌ها را بشکند، اما متاسفانه پس از انتشار این ویدیو نه تنها نقدها و بازخوردهای نااُمیدکننده‌ای دریافت کـــرد بلکه زیادی از طرفداران گیم اصلی نیز آنرا ضعیف توصیف کـــردند.

  به نقل پردیس‌گیم و به گرازش از Gamespot، اخیر شخصیت اصلی ویدیو جناب آقا “مایکل فاسبندر” در مصاحبه‌ای به دلایل ناموفق بودن ویدیو اشاره کـــرده و از مشکلات آن می‌گوید. او در این رابطه گفت:

  “قطعا این ویدیو کیفیت ایده‌آلی نداشت. من فکر می‌کنم فرصت‌هایی را در روند ساخت این ویدیو از دست دادیم. باید دید تصمیم Ubisoft برای ادامه آن چیست ولی فعلا من هیچ هشداری ندارم.”

  فاسبندر افزود: 

  ” اگر من بودم این ویدیو را سرگرم‌کننده‌تر می‌ساختم. از نظر من حس و لحن حاکم بر ویدیو زیاد از حد جدی بود و اگر من بودم صحنه‌های اکشن سریع‌تر و هیجان‌انگیزتری را در ویدیو قرار می‌دادم. همچنین من فکرمیکنم سه آغاز برای ویدیو وجود دارد که اشتباه هست”

  پیش از ساخت ویدیو Assassin’s Creed قرار بود که یک سه‌گانه سینمایی ساخته شود که Assassin’s Creedـی که دیدیم در واقع نسخه نخست آن بود. اما با توجه به عملکـــرد نه‌تعدادان نیکو ویدیو در حوزه فروش که در کل جهان فروش ۲۴۰ میلیون دلاری را رقم زد و در مقایسه با بودجه تولید ۱۲۵ میلیون دلاری سود زیادی را به دست نیاورد، اکنون هیچ رویدادی از ساخت قسمت‌های بعدی ویدیو نیست.

  در انتها دیدگاه شما در مورد صحبت‌های فاسبندر چیست؟

  pardisgame.net


برچسب ها: مایکل ، فاسبندر ، از ، دلایل ، ضعیف ، بودن ، ویدیو ،