تبلیغات
دانلود آهنگ های جدید و زیبا و شنیدنی - افزودن دکمه تماس چسبنده در وردپرس با افزونه Call Now Button

افزودن دکمه تماس چسبنده در وردپرس با افزونه Call Now Button

چهارشنبه 31 خرداد 1396 12:15 ق.ظ

 

افزودن دکمه تماس چسبنده در وردپرس با افزونه Call Now Button

 • افزودن دکمه تماس چسبنده در وردپرس با افزونه Call Now Button

  افزودن دکمه تماس چسبنده در وردپرس با افزونه Call Now ButtonReviewed by M J on Jun 17Rating: 3.5افزودن دکمه تماس چسبنده در وردپرس با افزونه Call Now Buttonهمانطور که در زیادی از وبسایت‌های خدماتی مشاهده کـــرده‌اید به گونه‌ای طراحی انجام گرفته‌اند که تایمی کاربری با موبایل وارد سایت آنها می‌شود در زیر پایانی صفحات دکمه‌ای به صورت چسبان برای ارتباط تلفنی با سایت قرار گرفته هست و مخاطبان با کلیک بر روی آن وارد پلن تماس در گوشی خود انجام گرفته و قادر خواهند بود تا با مدیر سایت تماس حاصل نمایند.در این مقاله از آی آر پی دی اف قصد دارم تا افزونه‌ای را به شما معرفی کنم که با هستفاده از آن قادر خواهید بود تا دکمه تماس به صورت پیونددار با قابلیت هدایت مخاطبان به پلن تلفن ایجاد کنید تا با شما تماس حاصل نمایند.

  همانطور که در زیادی از وبسایت‌های خدماتی مشاهده کـــرده‌اید به گونه‌ای طراحی انجام گرفته‌اند که تایمی کاربری با موبایل وارد سایت آنها می‌شود در زیر پایانی صفحات دکمه‌ای به صورت چسبان برای ارتباط تلفنی با سایت قرار گرفته هست و مخاطبان با کلیک بر روی آن وارد پلن تماس در گوشی خود انجام گرفته و قادر خواهند بود تا با مدیر سایت تماس حاصل نمایند.در این مقاله از آی آر پی دی اف قصد دارم تا افزونه‌ای را به شما معرفی کنم که با هستفاده از آن قادر خواهید بود تا دکمه تماس به صورت پیونددار با قابلیت هدایت مخاطبان به پلن تلفن ایجاد کنید تا با شما تماس حاصل نمایند.

  افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان Call Now Button در مخخانوم وردپرس به ثبت رسیده هست و تاکنون توانسته هست تا زیاد از ۶۰.۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴.۹ را ازآن خود نماید که امکان درج دکمه تماس تلفنی در وردپرس را برای شما فراهم خواهد کـــرد.

  نصب و فعال سازی

  پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی با عنوان Call Now Button در بخش تنظیمات پیشخوان سایت وردپرسی شما افزوده خواهد انجام گرفت، روی آن کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات افزونه هدایت شوید.

  حال همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید ابتدا بر روی Advanced Settings کلیک کنید تا سایر گزینه‌ها مشابه تصویر نمایش داده شوند سپس از بخش Call Now Button آن را بر روی حالت Enable قرار دهید تا دکمه تماس در فوتر پایانی صفحات نمایش داده شود.

  • Phone number: در این فیلد شماره تلفن تماس خود را به همراه کد کشور وارد کنید. کد کشور برای ایران ۹۸+ می‌باانجام گرفت.
  • Button color: از این بخش رنگ دلخواه خود را برای پس زمینه دکمه تماس انتخاب کنید.
  • Appearance: از این بخش می‌توانید مکان مورد نظر برای نمایش دکمه را در سه حالت نمایش در سمت رهست، نمایش در سمت چپ و نمایش تکمیل تعیین کنید.
  • Click tracking: این قابلیت به شما این امکان را می‌دهد تا با هستفاده از سرویس‌های آنالیزگر گوگل کلیک‌ها را ردیابی کنید.
  • Limit appearance: این فیلد نیز این امکان را به شما می‌دهد تا برای نوشته، برگه و صفحات خاصی که به صورت آی‌دی می‌باشند را وارد کنید تا دکمه تماس در آنها نمایش داده نشود.

  در نهایت تنظیمات خود را ذخیره کـــرده و آدرس سایت خود را با موبایل و یا تغییر اندازه صفحه مرورگر در دسکتاپ مشاهده کنید. مشابه تصویر زیر خواهید دید که دکمه تماس به صورت چسبان در فوتر نمایش داده خواهد انجام گرفت و مشتریان به آسودهی می‌توانند با کلیک بر روی این گزینه به پلن تلفن در گوشی خود هدایت انجام گرفته و با شما تماس بگیرند.

  این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که تایمی شماره تماس وارد انجام گرفته در سایت به صورت پیوند انجام گرفته با تگ :tel باانجام گرفت از نظر سئو نیز برای وبسایت بهینه تلقی خواهد انجام گرفت. پس سعی کنید هرگاه شماره تماس خود را در سایت درج میکنید به صورت پیوند انجام گرفته باانجام گرفت.

  موفق باشید

  به کانال تلگرام آی آر پی دی اف بپیوندید !

  دانلود نسخه : ۰٫۲٫۰

  جایه ویژه تبلیغ متنی

  مطلب مفیدی بود ؟


برچسب ها: افزودن ، دکمه ، تماس ، چسبنده ، در ، وردپرس ، با ،